Web Sitesi SEO Analizi


Web Sitesi SEO analizi web sayfalarının arama motorlarına uyumlu olup olmadığı ile ilgili yapılan çalışmaya denilmektedir. Profesyonelce yapılmış bir web sitesi SEO analizi sayesinde web sitenizle ilgili başarı ve başarısızlıkla ilgili önlemler alınabilir.

Web sitesi SEO analizi yaparak web sitenizi geniş bir yelpazeden değerlendiriyoruz. Web sitesi SEO analizi sayesinde size genel pazarlama yöntemleri üzerinden web sitenize genel bir bakış açısı kazanımı sağlıyoruz.

Web sitesi SEO analiz ve danışmanlık hizmetleri ile web sitenizi inceleyerek sitenizin güçlü ve zayıf yönlerini tespit eder, sitenizin bulunurluğunu ölçümler, sektörünüzdeki potansiyeli, arz, talep ve rekabet seviyesini somut ve ölçülebilir verilerle analiz eder, rakiplerinizin güçlü ve zayıf yönlerini inceleyerek bir SEO planı oluştururuz. SEO planı çerçevesinde çalışmalar yaparak web sitenizi başarılı ve hedeflerine ulaşmış bir şekilde Google ve diğer arama motorlarında fark edilebilir konuma taşırız.

Web Sitesi SEO Analizi

SEO Fiyatları


SEO fiyatları yapılacak olan SEO Optimizasyon çalışmasına göre değişiklik göstermektedir. SEO çalışması için sabit bir fiyat yoktur.

Basic SEO

Basic SEO - 750 TL

Advanced SEO

Advanced SEO - 1.000 TL

Premium SEO

Premium SEO - 3.000 TL

Platinum SEO

Platinum SEO - 5.750 TL

SEO Fiyatları

SEO fiyatları yapılacak olan SEO optimizasyon çalışma süresine göre değişiklik göstermektedir.