SEO Danışmanlığı


Bir web sitesinin SEO gelişim süreci boyunca yakından takip edilerek, üst sıralara getirilmesi sürecinin yönetilmesine SEO Danışmanlığı denilmektedir. Web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda olması için mutlaka SEO Danışmanlığı hizmeti almalısınız.

Her geçen gün internetin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Firmalar web sitelerini en büyük şubeleri olarak değerlendirmekte ve birçok firma en yüksek satışları web sitesi üzerinden gerçekleştirmektedir. İnternet kullanıcılarının çoğu tüm işlemlerini internet üzerinden yapması, bir ürün alacağı zaman bunu ilk olarak internette araştırması, sizinde bu ortamda yer almanızı zorunlu hale getirmektedir. Rekabetin fazla olduğu bu ortamda SEO Danışmanlığı ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle çoğu firma Google gibi arama motorlarında web sitelerini ilk sayfaya çıkarabilmek için SEO Danışmanlığı hizmeti almaktadır. Arama motorlarında ilk sayfada olan web siteleri daha çok müşteri kitlesiyle buluşmaktadır. Bu da dijital pazarlamanın ve SEO Danışmanlığının önemini artırmaktadır.

Başarılı bir SEO Danışmanlığı, internet ortamında markanıza ve ticari durumunuza katkı sağlar. SEO Danışmanlığı çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Maksimum hedefleriniz doğrultusunda en iyi SEO planı oluşturabiliriz.

SEO Danışmanlığı

SEO Fiyatları


SEO fiyatları yapılacak olan SEO Optimizasyon çalışmasına göre değişiklik göstermektedir. SEO çalışması için sabit bir fiyat yoktur.

Basic SEO

Basic SEO - 500 TL

Advanced SEO

Advanced SEO - 1.000 TL

Premium SEO

Premium SEO - 3.000 TL

Platinum SEO

Platinum SEO - 5.500 TL

SEO Fiyatları

SEO fiyatları yapılacak olan SEO optimizasyon çalışma süresine göre değişiklik göstermektedir.